KONST / Litografier / Färglitografi 6672385
*
nr 667 2385
Färglitografi
Andreas Lundberg, 20x27
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 november 2010
kl 21:00:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 14:02:11
1
100 kr
13/11 10:18:18
2
150 kr
15/11 20:03:14
3
250 kr
15/11 20:04:58
2
300 kr
15/11 20:50:29
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
nr 667 2385
Färglitografi
Andreas Lundberg, 20x27
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 november 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 14:02:11 | 1 | 100 kr |
13/11 10:18:18 | 2 | 150 kr |
15/11 20:03:14 | 3 | 250 kr |
15/11 20:04:58 | 2 | 300 kr |
15/11 20:50:29 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09